Urolog

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Poradnia Urologiczna realizuje odpłatne świadczenia w zakresie urologiczno - ginekologicznym oraz leczenie nietrzymania moczu.

Poradnia funkcjonuje w Przychodni Rejonowej przy ul. W. Łokietka 6.

Rejestracja:

Rejestracja osobista, telefoniczna pod numerem telefonu: 571 226 101, przez formularz e-rejestracji (klik).

Nasz zespół:

 • lek. med. Marek Piliszczuk - specjalista ginekolog-położnik,  
 • lek. med. James Weli-Wegbe - specjalista urolog,
 • Edyta Włodarczyk - położna,
 • fizjoterapeuta.
Dzień tygodnia

lek. med. Marek Piliszczuk
specjalista ginekolog-położnik

lek. med. James Weli-Wegbe
specjalista urolog

Poniedziałek - -
Wtorek 15.00 - 17.00 10.00 - 11.00
Środa - -
Czwartek - -
Piątek - -
Leczenie:
 • nietrzymanie moczu,
 • zespół rozluźnienia pochwy,
 • redukcja blizn poporodowych jamy brzusznej i krocza.

Wyposażenie:

Poradnia dysponuje pełnym wyposażeniem służącym do realizowania świadczeń w zakresie leczenia nietrzymania moczu oraz wykonywania zabiegów w zakresie ginekologii estetycznej, m.in.:

 • HIFU ginekologiczne,
 • laser CO2,
 • aparat USG,
 • aparat do badań urodynamicznych oraz uroflowmetrycznych,
 • cystoskop.

Kilka słow o poradni:
Poradnia realizuje świadczenia w dwóch głównych zakresach.
Pierwszym z nich jest leczenie nietrzymania moczu, które może się pojawić w każdym wieku. W zależności od stopnia zaawansowania nietrzymania moczu, możliwe są do zastosowania zarówno procedury prewencyjne jak fizjoterapia, zabiegi małoinwazyjne, ale też chirurgiczne, gdy problem jest już zaawansowany. Zespół specjalistów indywidualnie dobierze terapię i kompleksowo zadba by pacjent/ka odzyskał/a komfort życia. Wbrew pozorom nietrzymanie moczu dotyka nie tylko osób starszych, ale również kobiety po 50. roku życia, kobiety po porodzie czy osoby cierpiące na różnorakie schorzenia. W zakresie świadczeń urologicznych proponujemy diagnostykę i opiekę pooperacyjną chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn i moczowego kobiet m.in. z grupy chorób nowotworowych, kamicą układu moczowego, czy też zaburzeniami czynnościowych układu moczowego. W zakresie diagnostyki wykonywane będzie między innymi badanie uroflowmetryczne, urodynamiczne, cystoskopia lub USG układu moczowego, jąder i prostaty.

Drugim zakresem jaki realizowany jest w poradni są zabiegi ginekologii estetycznej z wykorzystaniem lasera CO2 oraz HIFU, stosowane w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacji poporodowej oraz Zespołu rozluźnienia pochwy. Zabieg poprzedza wizyta konsultacyjna podczas której przeprowadzany jest wywiad i badanie ginekologiczne. Leczenie laserem CO2 i HIFU jest nieinwazyjne, bezbolesne i nie powoduje wyłączenia z czynności codziennych i pracy zawodowej. Dzięki zabiegowi następuje przebudowa kolagenu tkanki pochwy, dochodzi do rewitalizacji miejsc intymnych, zwężenia średnicy pochwy, a także poprawy jej elastyczności i nawilżenia. Dopełnieniem stosowanego leczenia są świadczenia i porady fizjoterapeuty dna miednicy.

back to top