Poradnia Planowania Rodziny

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Zakończenie projektu nastąpiło w dniu 28 lutego 2022 r.

"W dniu 12 listopada 2008 roku Gmina Miejska Słupsk otrzymała dofinansowanie do projektu pn. "Zdrowie - Mama i Ja" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Projekt zrealizowany został w dwóch etapach. Pierwszym z nich była przebudowa i rozbudowa istniejącego obiektu zlokalizowanego przy ulicy Westerplatte 1 w Słupsku na potrzeby realizacji pięciu programów profilaktycznych i relokacji przychodni rejonowych podstawowej opieki zdrowotnej. Zmodernizowany obiekt został oddany do użytku 17 listopada 2009 roku. Drugim etapem projektu jest realizacja pięciu programów promocji zdrowia, za którą od 1.01.2013r. odpowiedzialność od Miasta Słupska przejął Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z bogatej, bezpłatnej oferty programów."

„Planowanie rodziny odpowiedzialnym rodzicielstwem”

- program realizowany był Poradni Planowania Rodziny w zakresie zapewnienia poradnictwa dotyczącego świadomego planowania rodziny.

back to top