Wysoka jakość w ochronie zdrowia

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" 

Wyróżnienie Nadzwyczajne "Grand Quality"

Certyfikat i Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" otrzymują podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania oraz troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami i klientami. Certyfikat otrzymują jednostki kierujące się w swojej działalności zasadami etyki, profesjonalizmu, uczciwości, rzetelności i służby publicznej. Niniejszy dokument potwierdza, że w opinii Komisji Eksperckiej wyróżniona nim jednostka spełnia kryteria jakościowe określone w Regulaminie Konkursowym, w tym zwłaszcza wykazuje się nowoczesnym i innowacyjnym podejściem do zarządzania, wpływającym na efektywności i skuteczność w realizowaniu celów na rynku ochrony zdrowia. 

Wyróżnienie Nadzwyczajne "Grand Quality" przyznawane jest za największą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych.

wysoka-jakosc-w-ochronie-zdrowia-1588.jpg

wysoka-jakosc-w-ochronie-zdrowia-1589.jpg

wysoka-jakosc-w-ochronie-zdrowia-1590.jpg

wysoka-jakosc-w-ochronie-zdrowia-1591.jpg

back to top