Skrzynka podawcza ePUAP

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekty dofinansowywane z budżetu państwa i państwowych funduszy celowych
Projekt unijny
BIP

Oddajemy do Państwa dyspozycji Elektroniczną Skrzynkę Podawczą opartą na elektronicznej Platformie UsługAdministracji Publicznej ePUAP. Umożliwia ona przesyłanie do SPMZOZ w Słupsku różnego rodzaju dokumentów w wersji elektronicznej, a także załatwianie wytypowanych spraw bez konieczności osobistegostawiennictwa w naszej instytucji, o ile przepisy obowiązującego prawa nie stanowią inaczej.

Przesyłanie dokumentów za pośrednictwem platformy ePUAP możliwe jest, jeżeli użytkownik systemu posiada założone konto na platformie ePUAP oraz dysponuje jednym z następujących mechanizmów podpisu:

  • bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą kwalifikowanego certyfikatu,

  • profilem zaufanym ePUAP, będącym odpowiednikiem bezpiecznego podpisu elektronicznego, potwierdzającym tożsamość obywatela w systemie ePUAP.

Instrukcje korzystania z platformy ePUAP oraz uzyskania profilu zaufanego można znaleźć na stronie epuap.gov.plw sekcji Pomoc.


Chcąc skorzystać z usług świadczonych przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą SPMZOZ w Slupsku wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

1. Należy wejść na stronę http://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/pismo-ogolne-do-podmiotu-publicznego

2. Kliknąć przycisk "Załatw sprawę"

417.1110.jpg

 

3. Po kliknięciu w zakładkę Przejdź do formularza pojawi się ekran logowania, a po zalogowaniu na platformę ePUAP - kreator wysyłania dokumentu z oknem Ustaw/zmień adresata

4. W oknie Ustaw/zmień adresata należy wpisać frazę SPMZOZ-SLUPSK i  wybrać adresata z listy instytucji

417.1111.jpg

 

5. Zaadresowane pismo należy wypełnić i wysłać.

6. SPMZOZ w Słupsku oprócz funkcjonalności przekazania drogą elektroniczną dowolnego pisma umożliwia załatwienie bez konieczności wizyty w naszych placówkach następujących spraw:

- złożenie wniosku o wydanie dokumentacji medycznej

- uzyskanie upoważnienia do odbioru dokumentacji medycznej

- dokonanie wyboru lekarza

- dokonanie wyboru pielęgniarki

- dokonanie wyboru położnej

 

Aby załatwić powyższe sprawy należy do korespondencji załączyć plik z wypełnionym wnioskiem - druki wniosków do pobrania na końcu niniejszej strony.

417.771.jpg

System ePUAP wymusza ograniczenie wielkości wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego). Obecnie limit ten wynosi 3,5 MB. System akceptuje załączniki zapisane w następujących formatach:

a) DOC, DOCX, RTF, ODT

b) XLS, XLSX, ODS

c) CSV

d) TXT

e) SVG

f) GIF, TIF, BMP, JPG, PNG

g) PDF

h) ZIP

 

UWAGA!

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdowotnej w Słupsku jest wyłacznie użytkownikiem platformy ePUAP i nie odpowiada za techniczne funkcjonowanie systemu. Wszelkie uwagi i problemy związane z nieprawidłowym działaniem platformy proszę zgłaszać pod numerem tel. (22) 315 20 30, w dni robocze, godz. 8:00 – 16:00 lub na adres: epuap-pomoc@cpi.gov.pl.

back to top