Aktualności

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekty dofinansowywane z budżetu państwa i państwowych funduszy celowych
Projekt unijny
BIP
Badania profilaktyczne w Urzędzie Miejskim

Badania profilaktyczne w Urzędzie Miejskim

Data publikacji: 2024-06-19 · AktualnościProfilaktyka

Po rocznej przerwie 19 czerwca ponownie przeprowadziliśmy badania w ramach programu profilaktycznego 40 PLUS dla pracowników Urzędu Miejskiego w Słupsku. Z badań skorzystało ponad 50 osób. Dodatkowo nasz personel medyczny wykonywał pomiar glukozy z palca oraz ciśnienia tętniczego krwi wszystkim chętnym pracownikom urzędu. Dziękujemy Związkom Zawodowym UM w Słupsku za organizację oraz miłe przyjęcie naszego personelu. Przypominamy, że z programu można skorzystać do końca czerwca tego roku. Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisejszego spotkania.

czytaj dalej
Wymiana aparatu pantomograficznego - chwilowe zamknięcie gabinetu

Wymiana aparatu pantomograficznego - chwilowe zamknięcie gabinetu

Data publikacji: 2024-06-17 · Aktualności

Z uwagi na wymianę aparatu pantomograficznego na nowy, w dniach 17 - 18 czerwca (poniedziałek, wtorek) gabinet, w którym wykonujmy zdjęcia RTG zębów oraz zdjęcia pantomograficzne będzie nieczynny. Zdjęcia RTG zębów wykonywać będziemy już od środy, pantomografię uruchomimy w najbliższym czasie.

Bieg dla jaj - zapraszamy !

Bieg dla jaj - zapraszamy !

Data publikacji: 2024-06-13 · Aktualności

Już 23 czerwca, razem z Fundacją Sub Ventum Słupsk zapraszamy na "Bieg da Jaj" - bieg mający na celu uczczenie Dnia Ojca oraz wzbudzenie wśród mężczyzn świadomości ciągłej kontroli  i badań wynikających z częstych zachorowań na raka prostaty. Na TAKIM wydarzeniu nie może zabraknąć również naszego stanowiska. Wykonywać będziemy badania poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi,  przeprowadzimy analizę składu ciała i konsultacje z dietetykiem , opowiemy o opiece koordynowanej, którą realizujemy w naszych przychodniach, wystawimy skierowanie na bezpłatne badania w ramach programu 40 PLUS, przekażemy informację na temat bezpłatnych programów profilaktycznych finansowanych przez NFZ oraz przekażemy informację na temat programów polityki zdrowotnej finansowanych przez Miasto Słupsk, których jesteśmy realizatorem.

Do końca lipca na hasło ‘BIEG DLA JAJ” w naszej Poradni Urologicznej badania 25% taniej.

Zapisy na bieg: http://www.biegislupsk.pl/biegi_slupsk/. Zapraszamy !

czytaj dalej
Profilaktyka 40 PLUS w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Słupsku

Profilaktyka 40 PLUS w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Słupsku

Data publikacji: 2024-06-12 · AktualnościProfilaktyka

Nasz personel medyczny ponownie odwiedził Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Słupsku, gdzie podopieczni placówki mogli po raz drugi skorzystać z badań profilaktycznych w ramach programu 40 Plus. Badania obejmowały pomiary antropometryczne, pomiar ciśnienia tętniczego oraz pobranie krwi. Dziękujemy za miłe przyjęcie naszego personelu! Przypominamy, że z programu mozna skorzystać do końca czerwca tego roku. Zapraszamy do galerii zdjęć z wczorajszego spotkania.

czytaj dalej
Aktywna sobota na 50. zawodach rowerkowych

Aktywna sobota na 50. zawodach rowerkowych

Data publikacji: 2024-06-07 · Aktualności

W minioną sobotę na stadionie 650-lecia, uśmiechnięty zespół SPMZOZ w Słupsku aktywnie uczestniczył w 50. Dziecięcych Zawodach Rowerkowych. Edukowaliśmy, przeprowadzialismy pokazy techniki prawidłowego mycia zębów, udzielaliśmy wskazówek dotyczących profilaktyki próchnicy. Wykonywaliśmy badania ciśnienia tętniczego i poziomu cukru glukometrem. W takim miejscu, z takimi pacjentami i przy takiej pogodzie wszytko musiało się udać, co widać na poniższej relacji zdjęciowej!

czytaj dalej
Densytometria wraca po krótkiej przewie !

Densytometria wraca po krótkiej przewie !

Data publikacji: 2024-06-05 · Aktualności

Z DUMĄ PREZENTUJEMY NOWY DENSYTOMETR. Wykonujemy badania z wykorzystaniem nowoczesnej technologii DXA wraz z oceną ryzyka złamań. Rejestracja osobista ul. Tuwima 37 lub telefoniczna 59 847-45-42. Wykonujemy badania również bezpłatnie w ramach NFZ, więcej info: KLIK.

czytaj dalej
Dzień Dziecka z Pomeranią

Dzień Dziecka z Pomeranią

Data publikacji: 2024-06-05 · Aktualności
Mieliśmy przyjemność wziąć udział w obchodach Dnia Dziecka z Pomeranią. Przy stoisku prozdrowotnym z ramienia SPMZOZ w Słupsku reprezentowała nas pani Aleksandra Tomaszewska, która na co dzień prowadzi edukację w ramach programu pn. „Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym w Mieście Słupsku na lata 2022 - 2025".  Dziękujemy Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w imprezie!
czytaj dalej
Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Data publikacji: 2024-05-27 · Aktualności

Wszystkim pracownikom medycznych laboratoriów diagnostycznych składamy wyrazy uznania i podziękowania za niezwykle ważną i odpowiedzialną pracę. Wasz trud i profesjonalizm wkładany w proces leczenia naszych pacjentów jest nieoceniony. Życzymy pomyślności, spełnienia i satysfakcji w życiu prywatnym i służbowym.

Dyrekcja SPMZOZ w Słupsku

czytaj dalej
Profilaktyka zdrowotna w Centrum Integracji Społecznej

Profilaktyka zdrowotna w Centrum Integracji Społecznej

Data publikacji: 2024-05-17 · AktualnościProfilaktyka

W dniu 17 maja nasz personel medyczny odwiedził Centrum Integracji Społecznej w Słupsku w celu przeprowadzenia badań w ramach bezpłatnego programu Profilaktyka 40 PLUS. Dodatkowo uczestnicy po raz kolejny wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym programu polityki zdrowotnej "Profilaktyka chorób układu sercowo - naczyniowego, nadciśnienia tętniczego oraz hipercholesterolemii." Program finansowany jest przez Miasto Słupsk. Spotkanie poprwadziła dr nauk o zdrowiu Magdalena Tańska przy wsparciu studentek kierunku dietetyka Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. Jednocześnie przypominamy, że tylko do 30 czerwca można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne w ramach programu PROFILAKTYKA 40 PLUS. Zapraszamy do galerii zdjęć.

czytaj dalej
Koordynatorka Szkoły Rodzenia gościem Radia Szczecin

Koordynatorka Szkoły Rodzenia gościem Radia Szczecin

Data publikacji: 2024-05-15 · AktualnościProfilaktyka
Karolina Miszewska - koordynatorka naszej Szkoły Rodzenia została zaproszona do rozmowy na antenie Radia Szczecin na temat trwającego Tygodnia Godnego Porodu. Wraz z Margo Sikorą-Borecką z Fundacji Rodzić po Ludzku z Warszawy oraz Adą Michoń doulą z Kamienia Pomorskiego, poruszały temat tego jak ważna jest edukacja w zakresie poszanowania praw pacjentek w okresie okołoporodowym. Zachęcamy do wysłuchania całej audycji, która dostępna jest w pod linkiem: https://radioszczecin.pl/276,13071,polki-chca-rodzic-w...
Przepis na dobry poród - relacja ze spotkania w Szkole Rodzenia

Przepis na dobry poród - relacja ze spotkania w Szkole Rodzenia

Data publikacji: 2024-05-15 · AktualnościProfilaktyka

SPMZOZ w Słupsku z satysfakcją po raz kolejny włączył się w obchody Tygodnia Godnego Porodu, które w tym roku odbywa się pod hasłem „Koktajl hormonów - poznaj przepis na dobry poród i połóg”. 14 maja o godz. 12.00 w Szkole Rodzenia SPMZOZ w Słupsku przy ul. Westerplatte 1 odbyło się bezpłatne spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko dla uczestniczek szkoły. Spotkanie poprowadziła pani Olga Ropelewska – położna środowiskowa SPMZOZ w Słupsku, która przedstawiła prezentację opracowaną przez specjalistki opieki okołoporodowej Fundacji Rodzić po Ludzku.

czytaj dalej
Tydzień Godnego Porodu 2024

Tydzień Godnego Porodu 2024

Data publikacji: 2024-05-10 · AktualnościProfilaktyka

W dniach 13-19 maja 2024 roku Fundacja Rodzić po Ludzku po raz czwarty organizuje Tydzień Godnego Porodu. To ogólnopolski cykl wydarzeń lokalnych dla kobiet w ciąży i par oczekujących dziecka. Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku z satysfakcją po raz kolejny włącza się w obchody tego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Koktajl hormonów - poznaj przepis na dobry poród i połóg”. Serdecznie zapraszamy w dniu 14 maja o godz. 12.00 na bezpłatne spotkanie do Szkoły Rodzenia mieszczącej się w Przychodni Rejonowej przy ul. Boh. Westerplatte 1.

czytaj dalej
back to top