Aktualności

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP
MAMY REKORD!

MAMY REKORD!

Data publikacji: 2023-02-01 · Aktualności
Podczas 31. finału WOŚP w SPMZOZ w Słupsku dzięki naszym pacjentom udało się zebrać aż 6 185,05 PLN! 
W ubiegłym, 2022 roku, było to ponad 4 200 PLN.
Z badań densytometrycznych skorzystało aż 137 osób. Jedynym warunkiem było wrzucenie min. 40 zł do puszki WOŚP w naszej rejestracji.
Wielkie dzięki - to WASZA zasługa, macie ogromne serca!
Szukamy do naszego zespołu !

Szukamy do naszego zespołu !

Data publikacji: 2023-01-27 · Aktualności

SPMZOZ w Słupsku zatrudni:
👉lekarza pediatrę,
👉lekarza specjalistę medycyny rodzinnej (z możliwością przyjmowania dzieci)
👉chirurga urazowo-ortopedycznego,
👉radiologa,
👉pielęgniarki
👉pielęgniarki środowiskowe.

kontakt telefoniczny pod numer: 59 842 28 62

czytaj dalej
Badaj się i weź udział w loterii!

Badaj się i weź udział w loterii!

Data publikacji: 2023-01-26 · AktualnościProfilaktyka

Badania profilaktyczne mogą uchronić nasze zdrowie, a nawet uratować życie. Nie każdy jednak sam z siebie chce je wykonać. Tymczasem w programie Profilaktyka 40 PLUS możemy wykonać całe spektrum badań, które ocenią stan naszego zdrowia. Dodatkową zachętą do badań jest startująca 1 lutego loteria. Pula nagród to 3,5 mln zł! Zachęcamy naszych pacjentów do skorzystania z badań Programu Profilaktyka 40 plus, który został przedłużony do końca 2023 roku.

czytaj dalej
Profilaktyka stomatologiczna dla dzieci

Profilaktyka stomatologiczna dla dzieci

Data publikacji: 2023-01-03 · AktualnościMedycyna Szkolna

W dniu dzisiejszym Poradnię Stomatologiczną SPMZOZ w Słupsku przy ul. Tuwima odwiedziła klasa 3a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupsku. Wizyta dzieci odbyła się w ramach programu polityki zdrowotnej Miasta Słupska pn. "Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym w Mieście Słupsku na lata 2022 - 2025." Program finansowany jest przez Miasto Słupsk. Rodzice, którzy wyrazili uprzednio zgodę na udział dziecka w przeglądzie stomatologicznym, dostaną informację o stanie zdrowia jamy ustnej dziecka oraz dalsze zalecenia lekarza stomatologa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

czytaj dalej
Życzenia świąteczno - noworoczne

Życzenia świąteczno - noworoczne

Data publikacji: 2022-12-21 · Aktualności

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Niech radość Świąt, spokój i szczęście zagości w Waszych domach.

Dyrekcja SPMZOZ w Słupsku

czytaj dalej
Bezpłatna profilaktyka próchnicy zębów u dzieci

Bezpłatna profilaktyka próchnicy zębów u dzieci

Data publikacji: 2022-12-06 · AktualnościMedycyna SzkolnaProfilaktyka

SPMZOZ w Słupsku rozpoczął realizację programu polityki zdrowotnej Miasta Słupska pod nazwą „Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym w Mieście Słupsku na lata 2022 - 2025”. Program finansowany jest przez Miasto Słupsk. Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz skorzystania z bezpłatnych świadczeń profilaktyki stomatologicznej.

czytaj dalej
Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach

Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach

Data publikacji: 2022-11-21 · Aktualności

Stosuj antybiotyki rozważnie - Przyjmuj tylko te przepisane przez lekarza - Nadużywane tracą skuteczność.

czytaj dalej
Otwieramy kolejny gabinet stomatologiczny !

Otwieramy kolejny gabinet stomatologiczny !

Data publikacji: 2022-11-14 · Aktualności

Z dumą informujemy, że w Przychodni Rejonowej przy ul. 11 Listopada 7 oddaliśmy do Państwa dyspozycji drugi gabinet stomatologiczny. Otwarcie gabinetu związane jest również, że zwiekszeniem kontraktu z NFZ na wykonywanie refundowanych zabiegów stomatologicznych. Łącznie SPMZOZ w Słupsku realizuje świadczenia stomatologiczne w pięciu gabinetach - trzech przy ul. Tuwima 37 i dwóch przy ul. 11 Listopada 7. Twoje zdrowie - nasza misja. 

czytaj dalej
Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

Data publikacji: 2022-10-25 · AktualnościProfilaktyka

SPMZOZ w Słupsku jest realizatorem programu polityki zdrowotnej Miasta Słupska pn. „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Mieście Słupsku na lata 2022 – 2027”, polegający m.in. na przeprowadzeniu bezpłatnych szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy, raka sromu, raka pochwy, raka odbytnicy oraz brodawek płciowych. Szczepienia przeprowadzane będą wyłącznie wśród dziewcząt urodzonych odpowiednio w latach 2009 – 2013 i zameldowanych na pobyt stały lub czasowy na terenie Miasta Słupska.

czytaj dalej
Profilaktyka zdrowotna podczas Dni Seniora

Profilaktyka zdrowotna podczas Dni Seniora

Data publikacji: 2022-10-24 · AktualnościProfilaktyka

W dniach 20 i 21 października specjaliści SPMZOZ w Słupsku wzięli udział w Dniach Seniora organizowanych przez Fundację Progresja oraz ZUS Oddział w Słupsku. Dla osób starszych była to okazja, aby wyjść z domu i w jednym miejscu uzyskać informacje dotyczące m.in. profilaktyki zdrowotnej, emerytur, rent, ochrony przed oszustami i kradzieżą, czy wsparciem, jakie oferują lokalne instytucje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń.

czytaj dalej
Gabinet z Różową Wstążką w SPMZOZ

Gabinet z Różową Wstążką w SPMZOZ

Data publikacji: 2022-10-14 · AktualnościProfilaktyka

Startujemy z 15. edycją akcji „Gabinety z Różową Wstążką”, prowadzonej w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi! Wspólnie ze Stowarzyszeniem „Amazonki” Warszawa-Centrum i marką Avon po raz kolejny będziemy przekonywać Polki do profilaktyki raka piersi, zmieniając ich życie na lepsze i dając im szansę na wczesną diagnozę.

czytaj dalej
Poradnia leczenia ran przewlekłych

Poradnia leczenia ran przewlekłych

Data publikacji: 2022-10-04 · Aktualności

Poradnia świadczy komercyjne usługi dla pacjentów z odleżynami, stopą cukrzycową, przewlekłymi owrzodzeniami żylnymi, przewlekłymi ranami pooperacyjnymi, oparzeniami.  Rejestracja tel. 782 331 110. Przychodnia rejonowa przy ul. Tuwima 37, gab. 117.

czytaj dalej
back to top