Aktualności

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP
14 listopada - Światowy Dzień Cukrzycy

14 listopada - Światowy Dzień Cukrzycy

Data publikacji: 2023-11-14 · AktualnościProfilaktyka

Głównym celem, ustanowionego na 14 listopada, Światowego Dnia Cukrzycy jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na przyczyny powstawania choroby, sposoby leczenia oraz powikłania jakie mogą wystąpić, kiedy cukrzyca nie będzie zdiagnozowana i odpowiednio leczona. Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna, charakteryzująca się podwyższonym poziomem glukozy we krwi, która z czasem prowadzi do uszkodzenia serca, naczyń krwionośnych, oczu, nerek i nerwów. Cukrzyca prowadzi do wielu negatywnych konsekwencji. Nie czekajmy, aż cukrzyca rozwinie się i przejmie kontrolę nad nami, bo drobna zmiana w naszym stylu życia może przynieść długofalowe korzyści. Regularna kontrola choroby pozwala na uniknięcie jej najgroźniejszych powikłań i wpływa na lepsze funkcjonowanie z cukrzycą.

czytaj dalej
Lepiej męskość  swą pokazać, niż z raczyskiem  potem zmagać

Lepiej męskość swą pokazać, niż z raczyskiem potem zmagać

Data publikacji: 2023-11-03 · Aktualności

Listopad został uznany na całym świecie miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder. Przez cały miesiąc wprowadzamy 20% zniżki na usługi w Poradni Urologicznej SPMZOZ w Słupsku. 

Rejestarcja: tel. 571 226 101 oraz https://erejestracja.spmzoz-slupsk.pl/

Wiecej o pracy Poradni: Poradnia Urologiczna

czytaj dalej
Nowy lekarz specjalista w poradni urologicznej !

Nowy lekarz specjalista w poradni urologicznej !

Data publikacji: 2023-09-19 · Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że pracę w Poradni Urologicznej SPMZOZ w Słupsku rozpoczął nowy specjalista urolog - lek. med. Arkadiusz Kopkowski. Poradnia znajduje się w przychodni przy ul. W. Łokietka 6, zajmuje się leczeniem zaburzeń pracy pęcherza, infekcji i kamicy układu moczowego oraz dysfunkcji / zaburzeń erekcji. Rejestracja pod numerem telefonu: 571 226 101. Poradnia realizuje świadczenia komercyjne, odpłatne. Wiecej informacji: SPMZOZ/UROLOGIA (klik!)

czytaj dalej
Gabinet z Różową Wstążką 2023

Gabinet z Różową Wstążką 2023

Data publikacji: 2023-10-10 · AktualnościProfilaktyka

Z dumą informujemy, że kolejny raz przyłączamy się do bardzo ważnej kampanii - Gabinety z Różową Wstążką! W tym roku rusza już 16. edycja akcji firmy Avon, prowadzona w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi, wraz ze Stowarzyszeniem „Amazonki” Warszawa-Centrum.  Inicjatywa ma na celu zachęcenie kobiet do regularnej kontroli zdrowia piersi i ułatwienie im dostępu do profilaktycznych badań USG. W naszej placówce możecie wykonać badanie USG piersi, które jest dofinansowane w ramach programu Gabinety z Różową Wstążką. Informujemy, że pula badań w ramach akcji została wyczerpana.

Opieka stomatologiczna i profilaktyka próchnicy wśród dzieci i młodzieży w mieście Słupsku

Opieka stomatologiczna i profilaktyka próchnicy wśród dzieci i młodzieży w mieście Słupsku

Data publikacji: 2023-10-03 · AktualnościProfilaktyka

W trosce o dobro najmłodszych mieszkańców, Miasto Słupsk i SPMZOZ w Słupsku w ubiegłym roku nawiązali współpracę w zakresie zapewnienia bezpłatnej opieki stomatologicznej dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do publicznych słupskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także rozpoczęto realizację programu polityki zdrowotnej Miasta Słupska pod nazwą „Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym w Mieście Słupsku na lata 2022 - 2025”. Program finansowany jest przez Miasto Słupsk. W programie mogą wziąć wszystkie szkoły oraz przedszkola mieszczące się na terenie miasta Słupska.

czytaj dalej
20.10 - Światowy Dzień Osteoporozy - densytometria za 50 zł

20.10 - Światowy Dzień Osteoporozy - densytometria za 50 zł

Data publikacji: 2023-10-02 · Aktualności

Osteoporoza nazywana jest czasem „cichym złodziejem kości”. Polega na stopniowym zanikaniu tkanki kostnej, aż struktura kości staje się podobna do gąbki. Taka kość jest słaba i jeśli dojdzie do niewielkiego nawet urazu, ulega złamaniu. Bardzo wiele osób dopiero wtedy dowiaduje się, że choruje na osteoporozę. Jak wykryć tego złodzieja wcześniej ? Wykonaj badanie densytometryczne - gęstości kości - do 31 października za jedyne 50 złRejestracja tel. 59 847-45-20, ul. Tuwima 37.

Więcej szczegółów o Pracowni Densytometrycznej i osteoporozie (klik).

czytaj dalej
Ginekologia w SPMZOZ w Słupsku - aż miło się słucha

Ginekologia w SPMZOZ w Słupsku - aż miło się słucha

Data publikacji: 2023-09-27 · Aktualności

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, jaki udzielił dr Marek Piliszczuk specjalista ginekolog - położnik SPMZOZ w Słupsku, na antenie Radia Słupsk. AUDYCJA (klik.) Dla usystematyzowania ogromu tych pozytywnych informacji zachęcamy do skorzystania z naszych notatek: CYTOLOGIA POGŁĘBIONA. (klik)

czytaj dalej
Awaria w pracowni mammograficznej

Awaria w pracowni mammograficznej

Data publikacji: 2023-09-25 · Aktualności

Szanowni Pacjenci. Z uwagi na awarię aparatu mammograficznego, pracownia mammograficzna jest nieczynna do odwołania. Za powstałe utrudnienia - przepraszamy. Przewidywany termin wznowienia pracy - 31.03.2024.

Umilamy wnętrza dla najmłodszych

Umilamy wnętrza dla najmłodszych

Data publikacji: 2023-09-22 · Aktualności

Nasi Panowie z warsztatów z pewnością byli prymusami w szkole podstawowej, a przynajmniej zbierali same szóstki z plastyki. Nikt nie posługuje się tak sprawnie nożem do tapet i klejem jak oni! Z dumą prezentujemy efekt ich prac - ocieplamy wnętrza poradnia dla dzieci. Mamy nadzieję, że efekt spodoba się naszym najmłodszym pacjentom. Życzymy przyjemnych wizyt w poradni dzieci zdrowych na bilanse i szczepienia oraz jak najrzadszych na części dla dzieci chorych. 

czytaj dalej
Bezpłatne konsultacje laktacyjne dla mieszkanek miasta Słupska

Bezpłatne konsultacje laktacyjne dla mieszkanek miasta Słupska

Data publikacji: 2023-09-01 · AktualnościProfilaktyka

Karmienie piersią choć najbardziej naturalne na świecie, nie zawsze przychodzi z łatwością. Jak każda czynność wymaga treningu tak mamy, jak i dziecka. Bywa jednak, że mama nie potrafi poradzić sobie sama. Wtedy warto poszukać wsparcia u doradcy laktacyjnego. Zapraszamy mieszkanki naszego miasta do skorzystania z bezpłatnych porad certyfikowanego doradcy laktacyjnego - położnej Gabrieli Wólczyńskiej, która współpracuje z naszą szkołą rodzenia od 2009 roku, gdzie edukowała przyszłe mamy oraz prowadziła Poradnię Laktacyjną.

czytaj dalej
Nawigator pacjenta

Nawigator pacjenta

Data publikacji: 2023-07-25 · Aktualności

Nawigator Pacjenta to opracowanie w formie pytań i odpowiedzi, które pokazuje jak poruszać się w systemie ochrony zdrowia w Polsce. W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia skomplikowane kwestie, które często nurtują pacjentów poszukujących drogi do szybkiego uzyskania pomocy i skutecznego leczenia. 

czytaj dalej
Nowy samochód służbowy

Nowy samochód służbowy

Data publikacji: 2023-07-14 · Aktualności

Co  jest cichsze niż wiosenny wietrzyk? Co jest oszczędniejsze niż picie wody z kranu ? Co jest bardziej ekologiczne niż segregacja śmieci ? Co szybko dowiezie naszych lekarzy i pielęgniarki na wizyty domowe ? Co bezpiecznie przewiezie materiał biologiczny z punktów pobrań w naszych przychodniach do laboratorium ? NASZ NOWY SAMOCHÓD ! Widząc "Twoje zdrowie - nasza misja" na ramce tablicy rejestracyjnej, wiedz, jedziemy służyć zdrowiu słupszczanek i słupszczan. 

Zakup samochodu dofinansowany został ze środków PFRON.

czytaj dalej
back to top