Szanowni Pacjenci. 

Informujemy, że formularz elektronicznego zamawiania recept został rozbudowany o lekarzy Poradni ginekologiczno - położniczych. Do tej pory udogodnienie to dotyczyło wyłącznie lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Aby zlecić wypisanie recepty bez wychodzenia z domu, wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://spmzoz-slupsk.pl/pl/page/e-recepta.html.

Po maksmylanie 4 dniach recepta będzie przygotowana przez lekarza. Aby ją odebrać wystarczy zadzwonić do swojej Poradni ginekologiczno - położniczej, otrzymacie Państwo 4-cyfrowy kod służący do realizacji recepty w dowolnej aptece.

Do posiadaczy Intenetowego Konta Pacjenta, e-recepty przychodzą automatycznie poprzez sms lub e-mail. Zachęcamy do zakładania konta. 

Zamawianie leków poprzez formularz dotyczy wyłącznie leków "stałych", niezbędnych do kontynuacji leczenia, przepisanych przez lekarza wcześniej na podstawie osobistego badania, jeżeli jest to uzasadnione  stanem zdrowia pacjenta odzwierciedlonym w dokumentacji medycznej.