Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

2020-09-09 | Aktualności

7 września 2020 odbyła się uroczysta Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”, zorganizowana przez Quality Institute. Wzięli w niej udział menedżerowie podmiotów ochrony zdrowia, samorządowcy, naukowcy i dziennikarze z całej Polski.    

Pani Dyrektor Violetta Karwalska oraz Naczelna Pielęgniarka SPMZOZ w Słupsku Pani Alina Zawadowicz, odebrały podczas jej trwania 2 nagrody przyznane Samodzielnemu Publicznemu Miejskiemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Słupsku. Są nimi:

Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" 

Wyróżnienie Nadzwyczajne "Grand Quality"

Certyfikat i Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" otrzymują podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania oraz troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami i klientami. Certyfikat otrzymują jednostki kierujące się w swojej działalności zasadami etyki, profesjonalizmu, uczciwości, rzetelności i służby publicznej. Niniejszy dokument potwierdza, że w opinii Komisji Eksperckiej wyróżniona nim jednostka spełnia kryteria jakościowe określone w Regulaminie Konkursowym, w tym zwłaszcza wykazuje się nowoczesnym i innowacyjnym podejściem do zarządzania, wpływającym na efektywności i skuteczność w realizowaniu celów na rynku ochrony zdrowia. 

Wyróżnienie Nadzwyczajne "Grand Quality" przyznawane jest za największą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych.

Jesteśmy dumni, że nasze ciągłe doskonalenie się, poprawa jakości świadczonych usług i unowocześnianie placówek SPMZOZ zyskało uznanie tak znakomitej instytucji. Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Zapewniamy naszych pacjentów, że w tych trudnych czasach dalej podążać będziemy tą ścieżką - wyłącznie dla ich zadowolenia, gdyż TWOJE ZDROWIE - NASZĄ MISJĄ!

back to top