W miniony piątek rodzice z maluchami oraz panie spodziewające się dziecka wzięli udział w zajęciach jogi, które odbyły się w ramach Klubu Rodzica i Malucha, działającego przy Szkole Rodzenia projektu "Zdrowie - Mama i Ja". W okresie letnim spotkania mają miejsce w przestrzeni parkowej miasta Słupska.

Zapraszamy wszystkie kobiety w ciąży na otwarte zajęcia jogi oraz pilatesu w Parku Kultury i Wypoczynku. Miejsca wystarczy dla każdego. Wstęp jest darmowy. Wystarczy wziąć ze sobą tylko wygodny strój i matę, ewentualnie koc lub duży ręcznik.

Zajęcia dla pań w ciąży odbywają się w poniedziałki o godz. 12.00, zbiórka obok fontanny w Parku Kultury i Wypoczynku. O spotkaniach w ramach Klubu Rodzica i Malucha informujemy na profilu grupy oraz na stronie FB Szkoły Rodzenia.

Najbliższe zajęcia z pilatesu odbędą się w dniu 30 lipca o godz. 12.00.

W przypadku niesprzyjającej pogody zajęcia odbywają się online na zamknietej grupie Szkoły Rodzenia.

Organizatorem zajęć jest Szkoła Rodzenia działająca w ramach Projektu „Zdrowie – Mama i Ja” finansowanego przez Miasto Słupsk a realizowanego przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku. Zajęcia jogi prowadzi Małgorzata Domżalska – Słupski Dom Jogi, zajęcia z pilatesu prowadzi Aleksandra Włodarczyk AW Pilates Studio.

Kontakt do Szkoły Rodzenia 59 844 76 21.