Gabinet z Różową Wstążką w SPMZOZ

Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP
Data publikacji: 2022-10-14

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku po raz kolejny zakwalifikował się do programu "Gabinety z Różową Wstążką". Jest to akcja podczas której kobiety z całej Polski, skorzystają z dofinansowanych badań USG.

Program, nie tylko przypomina, jak ważna jest profilaktyka, ale od lat umożliwia kobietom wykonanie kontrolnych badań diagnostycznych. Cena badania to jedynie 20 zł. Kwota ta stanowi równowartość prezentu, zawierającego kosmetyki AVON, który otrzyma każda pacjentka po wykonanym badaniu.

Aktualizacja - limit na przyznane bezpłatne badania USG został wyczerpany.

Zapisy w naszej placówce startują już 17 października od godz. 8:00 pod numerem telefonu 59 847-45-20 Zakład Rentgenodiagnostyki w Przychodni Rejonowej przy ul. J. Tuwima 37.

Szczegółowa lista Gabinetów z Różową Wstążką będzie dostępna na stronie:  https://avonkontrarakpiersi.pl/gabinety-rozowa-wstazka/

AVON Gabinety z Różową Wstążką to program profilaktyki raka piersi – celem programu jest zachęcenie kobiet do regularnych, profilaktycznych badań USG piersi, które pozwalają na wczesne wykrycie zmian nowotworowych, co ma kluczowe znaczenie dla podjęcia skutecznego leczenia

Pamiętaj !!! Nie każda zmiana w piersiach oznacza nowotwór, ale każda wymaga konsultacji lekarskiej.

back to top