Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Bezpłatny webinar - Jak, czekając na dziecko, poradzić sobie z własnym stresem?

Zgubny wpływ stresu na ciążę jest znany w medycynie od dawien dawna. Jednorazowy silny stres w ciąży to jeszcze nic strasznego. Jeśli jednak zaczyna towarzyszyć kobiecie codziennie, powinna poszukać pomocy. Objawami nadmiernego stresu w ciąży są: częste bóle głowy, wzrost tętna, wzmożona potliwość, pogłębione wdechy i wydechy, biegunka i nudności, bóle mięśni oraz uczucie kłucia w klatce piersiowej. Jak sobie radzić ze stresem i nie dopuścić, by przez życie w ciągłym napięciu ucierpiało noszone pod sercem maleństwo?
Na te i inne pytania odpowie psycholog Anna Hryniewicz, która prowadzi gabinet Pomocy Psychologicznej, Rozwoju Osobistego i Neuroterapii Biofeedback. Jest psychologiem z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych i prywatnych placówkach związanych z pomocą psychologiczną, edukacją i rozwojem osobistym (min: Brian Tracy International, Instytut Nowoczesnej Edukacji, Szkoły i Przedszkola Pro Futuro, Dr Marcin - terapia uzależnień).
Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, należy się zapisać poprzez link: https://zabawyfundamentalne.pl/stres-kobiety-w-ciazy-webinar,
a w odpowiedzi otrzymacie Państwo drogą e-mailową link do spotkania.
Organizatorem spotkania jest pani Anna Hryniewicz - www.zabawyfundamentalne.pl

back to top