Nie musisz być uczestniczką lub absolwentką naszej szkoły, aby skorzystać z konsultacji.

Jak umówić się na spotkanie?

Napisz do nas sms na jeden z poniższych numerów, a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty:

sms 782 401 113 - szkoła rodzenia

sms 609 344 233 - Gabriela Wólczyńska

Wizyty odbywają się w Przychodni Rejonowej przy ul. Westerplatte 1 po wcześniejszym ustaleniu terminu z położną lub koordynatorem szkoły.

Porada laktacyjna to świadczenie zdrowotne i powinna go udzielać tylko wykwalifikowana osoba. Sprawdź, czy doradca laktacyjny (jest to zwykle lekarz, położna lub pielęgniarka) posiada ważny certyfikat konsultanta IBCLC (Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny) albo doradcy CLD (Certyfikowany Doradca Laktacyjny). To pierwsze i najważniejsze kryterium wyboru. Pod tym linkiem znajdziesz jedyną kompletną bazę CDL, która pozwala na weryfikację zawodu i ważności certyfikatu: http://cnol.kobiety.med.pl/pl/doradcy-cdl/lista-doradcow/

Konsultacje udzielane są w ramach programu polityki zdrowotnej Miasta Słupska pod nazwą "Opieka okołoporodowa dla mieszkańców Miasta Słupska na lata 2022 - 2030". Program jest finansowany przez Miasto Słupsk i skierowany jest wyłącznie dla mieszkańców miasta Słupska.

Podstawą do skorzystania z bezpłatnej konsultacji w ramach programu jest pisemne oświadczenie o zamieszkiwaniu na terenie Miasta Słupska oraz zgoda na udział w programie.