Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
SPMZOZ Słupsk

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład
Opieki Zdrowotnej w SłupskuA
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 37

Słupsk
Projekt unijny
BIP

Akcja profilaktyczna STOP FAS 13_09_2019

2019-10-24 | Zdrowie - Mama i ja

W piątek o godz. 11 ulicą Wojska Polskiego przeszedł marsz w związku ze Światowym Dniem FAS, który obchodzony był 9 września.

Nie wszyscy wiedzą, że picie przez kobiety w ciąży nawet niewielkich ilości alkoholu, negatywnie wpływa na rozwój płodu. Istnieją mity mówiące, że lampka wina w ciąży nie zaszkodzi, jest nawet społeczne przyzwolenie na picie alkoholu podczas ciąży. Szkoła Rodzenia "Jakość narodzin-jakość życia" wspólnie z ZSI Słupsk oraz Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych postanowiła zająć się tym problemem rozpowszechniając przydatną wiedzę w tym temacie. Mimo niepogody zaangażowana młodzież tłumnie stawiła się na marsz skandując okrzyki "Mamo nie pij".

Zapraszamy do galerii.

Akcja została zorganizowana przez Projekt "Zdrowie - Mama i Ja" finansowany przez Miasto Słupsk a realizowany przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku.

back to top