Szansa na wygraną w konkursie Zdrowy Samorząd - Zdrowie - Mama i Ja_21_02_2018

Zdrowie - Mama i JaWydarzenia/informacje › Szansa na wygraną w konkursie Zdrowy Samorząd - Zdrowie - Mama i Ja_21_02_2018

Miasto Słupsk zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd za realizację projektu „Zdrowie Mama i Ja”w tym realizację programów profilaktyki zdrowotnej jak: „Jakość narodzin – jakość życia”, „Karmienie piersią najlepsze dla matki i dziecka”, „Planowanie rodziny odpowiedzialnym rodzicielstwem”, „Zdrowe życie – dobre życie”, „Profilaktyka rozwojowej dysplazji stawów biodrowych u niemowląt”.

Projekt „Zdrowie - Mama i Ja” to autorski projekt miasta Słupska, powstał na potrzeby poprawy warunków życia miasta i powiatu słupskiego przez zapewnienie usług medycznych i świadczeń zdrowotnych z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia. Projekt realizowany jest przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku.

Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną konkursu. Nagrody – statuetki „Zdrowy Samorząd” – zostaną przyznane w kategoriach: Zdrowa Gmina, Zdrowy Powiat i Zdrowe Województwo.

Jeden z projektów otrzyma także nagrodę czytelników RynekZdrowia.pl i PortalSamorzadowy.pl. O nagrodzie zdecydują internauci poprzez głosowanie na stronie:

Link do oddawania głosów: POPIERAM ZDROWIE - MAMA I JA

Elektroniczne zamówienie recepty Projekt dofinansowany z funduszy europejskich Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych Oceń nas