Zaproszenie do Klubu Rodzica i Malucha

Aktualności › Zaproszenie do Klubu Rodzica i Malucha

W okresie letnim rodzice wraz ze swoimi pociechami spotykali się na łonie natury w Parku Kultury i Wypoczynku, czerpiąc radość z promieni słonecznych i wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Wraz ze zmianą pory roku spotkania powróciły do sali  Szkoły Rodzenia. W zeszłym miesiącu po raz kolejny spotkanie prowadziła specjalistka z dziedziny fizjoterapii, podczas którego rodzice poszerzali swoją wiedzę z zakresu rozwoju psychoruchowego niemowląt. Uczęszczające na spotkania Klubu dzieci i rodzice mieli rownież okazję wzięcia udziału w pokazowej lekcji języka angielskiego metodą Helen Doron.

Uczestnictwo i spotkania w Klubie są bezpłatne. Informacje o terminach spotkań są zamieszczane na profilu  Szkoły facebook.com/jakoscnarodzin. Informacje nt. Klubu można uzyskać pod nr tel. 059 844 76 21, Szkoła Rodzenia, ul. Westerplatte 1 w Słupsku (Przychodnia Rejonowa SPMZOZ w Słupsku).

Elektroniczne zamówienie recepty Projekt dofinansowany z funduszy europejskich Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych Oceń nas