Aktualności

Aktualności

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015

13:03, 2016-06-22

525.1105.jpgSamodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku otrzymał Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 nadany przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Bisnode D&B Polska.

Certyfikat jest potwierdzeniem:

- terminowości w regulowaniu zobowiązań,

- dobrych wskaźników finansowych,

- solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku znalazł się w prestiżowym gronie 1% firm z Polski, które mogą pochwalić się Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Jest on wizytówką mówiącą  o znakomitej kondycji finansowej firmy i bardzo dobrze wypracowanych zwyczajach płatniczych oraz godnym zaufania partnerem biznesowym.

Aktualności

lek. med. Lidia Kopkowska po raz kolejny doceniona przez Pacjentów !

14:27, 2016-05-25

521.1095.jpgW poniedziałek, 23 maja br. w Słupsku odbyła się gala plebiscytu Hipokrates 2016, organizowanego przez redakcję Głosu Pomorza.
Głosami czytelników oraz kapituły wyłoniona została Pielęgniarka, Lekarz i Przychodnia Roku 2016.
Specjalne wyróżnienie, po raz kolejny, przyznane zostało Pani Lidii Kopkowskiej - lekarzowi rodzinnemu przychodni SPMZOZ przy ul. Łokietka.  
Pani doktor jest bardzo kompetentna, otwarta, poświęca czas każdemu choremu i ma wyjątkowe podejście szczególnie do osób starszych. Jest osobą bardzo cenioną zarówno przez pacjentów jak i środowisko medyczne.

Serdecznie gratulujemy Pani Lidii Kopkowskiej przyznanego wyróżnienia. Jesteśmy szczęśliwi, że starania naszego personelu są zauważalne przez  pacjentów, których dobro cenimy ponad miarę.

Aktualności

Aktualne konkursy ofert

15:09, 2016-05-19

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku przy ul. Tuwima 37
ogłasza konkurs na świadczenia zdrowotne w zakresie:

wykonywania badań cytologicznych - 1 kontrakt

usług w ramach wieczornej, weekendowej i świątecznej opieki pielęgniarskiej w poradni
chirurgii urazowo-ortopedycznej - 7 kontraktów,

Aktualności

E-RECEPTA: Zamów receptę przez internet

11:19, 2016-05-19

515.1090.jpgSzanowni Pacjenci, dla Państwa wygody na naszej stronie internetowej uruchomiona została  możliwość zamawiania recept.

System dotyczy wyłącznie leków „stałych” tj. niezbędnych do kontynuacji leczenia, które zostały wcześniej przepisane przez lekarza na podstawie osobistego badania.

Po wypełnieniu formularza, który znajdue się w prawym menu, recepta gotowa będzie do odbioru w rejestracji wybranej przychodni już po 4 dniach roboczych.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z nowego rozwiązania : FORMULARZ E-RECEPTA

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych 2016

09:52, 2016-05-12

513.1088.jpg

Aktualności

Piękny uśmiech przedszkolaka - wizyta w gabinecie stomatologicznym

09:49, 2016-04-27

506.1085.jpgW dniu 22 kwietnia dzieci z Przedszkola Zamkowego nr 2 w Słupsku odwiedziły gabinet stomatologiczny w Przychodni Rejonowej przy ul. Tuwima. Spotkanie odbyło się z inicjatywy przedstawicieli przedszkola w ramach realizowanego w nim programu "Dzieciństwo bez próchnicy". Dzieci zapoznały się z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, urządzeniami i narzędziami dentystycznymi. Pani stomatolog rozmawiała z dziećmi o higienie jamy ustnej, o tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz wyjaśniła i pokazała dzieciom jak prawidłowo czyścić zęby. Dzieci zapoznały się również z działaniem sprzętu stomatologicznego. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane wyposażeniem gabinetu, zadawały mnóstwo pytań. Kolejną atrakcją była możliwość siedzenia na fotelu dentystycznym, który jak się okazało wcale nie jest taki straszny. Pani stomatolog zachęcała dzieci do kontrolowania ząbków w gabinecie. Na zakończenie spotkania dzieci dostały symboliczne upominki - naklejki oraz kolorowanki. Wzbogacone o nowe doświadczenia, pełne pozytywnych wrażeń wróciły do przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

więcej

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia 2016 - Pokonaj cukrzycę!

11:33, 2016-04-04

500.1081.jpgKażdego roku Światowa Organizacja Zdrowia wybiera kluczową kwestię zdrowia i zachęca ludzi z wszystkich grup wiekowych i różnych środowisk do podejmowania działań, które podkreślają wagę danego  problemu zdrowotnego. W tym roku jest to tematyka cukrzycy.
W dniu 7 kwietnia w  Galerii Podkowa przy ul. Starzyńskiego w godzinach 10.00 – 12.00 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku we współpracy z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Słupsku oraz Poradnią Promocji Zdrowia organizują stoisko profilaktyczno – edukacyjne, gdzie będzie można wykonać badanie na poziom cukru we krwi, uzyskać informacje na temat zdrowego stylu życia, zmierzyć tlenek węgla w wydychanym powietrzu u czynnych palaczy oraz określić wskaźnik masy ciała BMI. Na miejscu dostępne będą materiały edukacyjne podnoszące zdrowotną świadomość społeczeństwa.

więcej

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

09:44, 2016-03-23

498.1079.jpg

Aktualności

Mamy karmiące piersią mile widziane - Galeria zdjęć

08:43, 2016-03-21

496.1059.jpgW ramach działalności projektu "Zdrowie - Mama i Ja" oraz zwrócenia uwagi na dyskryminowanie kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych, w marcu odbyły się dwie wystawy fotograficzne ogólnopolskiego projektu The Milky Way. Wystawy miały na celu upowszechnianie karmienia piersią wśród przyszłych matek oraz oswajanie społeczeństwa z widokiem kobiety karmiącej. Jako projekt profilaktyczny dążymy do tego, aby dzieci były zdrowe, dlatego chcemy okazać szacunek kobietom karmiącym piersią, poprzez tworzenie dla nich bezpiecznej przestrzeni w naszym mieście. W pięciu przychodniach rejonowych  SPMZOZ-u oraz słupskim ratuszu powstały przyjazne miejsca dla rodziców z dziećmi, w których kobieta będzie mogła w spokoju nakarmić piersią maluszka lub je przewinąć. Takie miejsce ma zapewnić kobiecie poczucie intymności. Mamy nadzieję, że za naszym przykładem pójdą kolejne obiekty, w których mama odnajdzie komfort podczas karmienia piersią. Zapraszamy do galerii zdjęć z ostatnich wydarzeń promujących karmienie piersią w naszym mieście.

więcej

Aktualności

Pielęgniarki SPMZOZ w Słupsku ustawicznie szkolą się !

09:16, 2016-03-10

492.1051.jpgDnia 02.03.2016r. w Przychodni Rejonowej ul. Łokietka 6 odbyło się jedno  z cyklicznych spotkań edukacyjnych dla pielęgniarek.
Tematem szkolenia była  „Rola pielęgniarek w leczeniu ran przewlekłych, studium przypadku”. Szkolenie przeprowadziła Pani mgr Alina Batraniec-Bury- przedstawiciel medyczny firmy ConvaTec Polska oraz Pani Barbara Wypustek - pielęgniarka OPD Puls-Medic w Gdańsku. Spotkanie dotyczyło roli pielęgniarki w leczeniu i pielęgnacji ran. Wskazano  nowe techniki i metody leczenia ran przewlekłych z  praktycznym wykorzystaniem specjalistycznych opatrunków. Dokonano przeglądu wybranych opatrunków specjalistycznych. Prezentacja multimedialna przedstawiała  poszczególne etapy gojenia się ran oraz efekt końcowy.
Przeanalizowano listy refundacyjne materiałów i środków stosowanych w leczeniu ran przewlekłych, tak  aby  można byłoby dobrać  do rodzaju rany pacjenta  odpowiedni opatrunek, z zastosowaniem zniżki refundacyjnej. W ramach szkolenia podjęto dyskusję na powyższy temat oraz wzajemną wymianę doświadczeń przez  uczestniczki spotkania.
W szkoleniu uczestniczyły pielęgniarki z SPMZOZ oraz pielęgniarki z Domu Pomocy Społecznej „ Leśna Oaza” w  Słupsku.

więcej
Elektroniczne zamówienie recepty Projekt dofinansowany z funduszy europejskich Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych Oceń nas