Aktualności

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku laueratem plebiscytu Hipokrates 2017

11:33, 2017-05-16

Rozdanie dyplomów Hipokrates 2017Głos Pomorza już po raz ósmy przeprowadził plebiscyt Hipokrates 2017. Dzięki plebiscytowi mieszkańcy regionu mogli wyrazić swoje uznanie dla pracy i zaangażowania lekarzy, pielęgniarek oraz placówek medycznych. Głosowanie czytelników trwało około miesiąca i zakończyło się uroczystym spotkaniem w słupskiej Restauracji Anna de Croy, podczas którego laueratom plebiscytu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w tegorocznym plebiscycie został doceniony przez swoich pacjentów w kategorii Przychodnia Przyjazna Pacjentom. W głosowaniu czytelników Przychodnia Rejonowa przy ul. Wojska Polskiego otrzymała trzecie miejsce. Dyplom z rąk redaktora naczelnego Głosu Pomorza Krzysztofa Nałęcza, odebrała Maria Mazur – Dyrektor SPMZOZ w Słupsku oraz Marek Piliszczuk - Kierownik przychodni przy ul. Wojska Polskiego. Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy.

Aktualności

SPMZOZ wyróżniony 2 nagrodami w konkursie "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"

13:35, 2017-05-09

736.1551.jpg6 kwietnia 2017 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości przyznał certyfikaty najbardziej nowoczesnym, innowacyjnym i skutecznym w zarządzaniu jakością placówkom sektora ochrony zdrowia.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku został uhonorowany dwoma nagrodami przyznawanymi w tym prestiżowym konkursie:  certyfikatem „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” oraz wyróżnieniem „Grand Quality”.

więcej

Aktualności

Prezentacja Poradni Promocji Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego

12:45, 2017-04-26

Magdalena Tańska podczas prezentacjiW dniu 12 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się XVIII spotkanie Pomorskiego Forum Samorządowego, którego tematem były zdrowe nawyki żywieniowe i zwalczanie otyłości. Na posiedzenie zaproszeni zostali przedstawiciele projektu "Zdrowie - Mama i Ja", aby zaprezentować działalność Poradni Promocji Zdrowia w zakresie profilaktyki otyłości i chorób cywilizacyjnych. Dr n. o zdr. Magdalena Tańska przedstawiła gościom główne cele, zadania oraz sukcesy poradni. Koordynator projektu Justyna Ziętara przybliżyła uczestnikom spotkania ogólne informacje o projekcie oraz zasady jego finansowania. Gościem spotkania była również mgr Magdalena Siuba-Strzelińska, Asystent Projektu "Zachowaj równowagę", która zaprezentowała wykład na temat „Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej Iżż jako wykorzystanie dobrych praktyk wynikających ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy". Zachęcamy do zapoznania się ze stroną  Regionalnego Systemu Monitorowania i Ewaluacji Programów Zdrowotnych. Na stronie relacja z powyższego spotkania. 

XVIII spotkanie Pomorskiego Forum Samorządowego w dn. 12.04.17 r.

Aktualności

Życzenia Świąteczne

11:56, 2017-04-13

Życzenia Świąteczne

Aktualności

Rozmawialiśmy o depresji z młodzieżą

15:01, 2017-04-10

Światowy Dzień ZdrowiaZ okazji Światowego Dnia Zdrowia specjaliści z projektu "Zdrowie - Mama i Ja" zaprosili uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, aby opowiedzieć o tym jak rozpoznać objawy i czym jest depresja, która niestety dotyka coraz więcej młodych osób. Spotkanie prowadził psycholog Krzysztof Nowak - Moszczyński z Poradni Planowania Rodziny. W dniu 7 kwietnia obchodzony jest również Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń wraz z Dyrektor Marią Mazur odwiedzali przychodnie miejskie SPMZOZ w Słupsku. W przychodni przy ul. Westerplatte 1 Prezydent przywitał się z młodzieżą biorącą udział w obchodach oraz udzielił wywiadu do programu Zdrowie i Rodzina realizowanego w ramach projektu "Zdrowie - Mama i Ja". Projekt realizowany jest przez SPMZOZ w Słupsku, a finansowany przez Miasto Słupsk.

więcej
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW »
Elektroniczne zamówienie recepty Projekt dofinansowany z funduszy europejskich Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych Oceń nas