Aktualności

SPMZOZ włącza się w akcję honorowego oddawania krwi

14:53, 2016-06-28

529.1102.jpgPracownicy Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej będą uczestniczyć w akcji oddania krwi, organizowanej przez  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

Wydarzenie zaplanowano na środę 29 czerwca, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku, o godzinie 10.30.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wparcia Centrum Krwiodawstwa, która w okresie letnim boryka się z dramatycznym spadkiem zapasów krwi.

Aktualności

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015

13:03, 2016-06-22

525.1105.jpgSamodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku otrzymał Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 nadany przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Bisnode D&B Polska.

Certyfikat jest potwierdzeniem:

- terminowości w regulowaniu zobowiązań,

- dobrych wskaźników finansowych,

- solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku znalazł się w prestiżowym gronie 1% firm z Polski, które mogą pochwalić się Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Jest on wizytówką mówiącą  o znakomitej kondycji finansowej firmy i bardzo dobrze wypracowanych zwyczajach płatniczych oraz godnym zaufania partnerem biznesowym.

Aktualności

lek. med. Lidia Kopkowska po raz kolejny doceniona przez Pacjentów !

14:27, 2016-05-25

521.1095.jpgW poniedziałek, 23 maja br. w Słupsku odbyła się gala plebiscytu Hipokrates 2016, organizowanego przez redakcję Głosu Pomorza.
Głosami czytelników oraz kapituły wyłoniona została Pielęgniarka, Lekarz i Przychodnia Roku 2016.
Specjalne wyróżnienie, po raz kolejny, przyznane zostało Pani Lidii Kopkowskiej - lekarzowi rodzinnemu przychodni SPMZOZ przy ul. Łokietka.  
Pani doktor jest bardzo kompetentna, otwarta, poświęca czas każdemu choremu i ma wyjątkowe podejście szczególnie do osób starszych. Jest osobą bardzo cenioną zarówno przez pacjentów jak i środowisko medyczne.

Serdecznie gratulujemy Pani Lidii Kopkowskiej przyznanego wyróżnienia. Jesteśmy szczęśliwi, że starania naszego personelu są zauważalne przez  pacjentów, których dobro cenimy ponad miarę.

Aktualności

Aktualne konkursy ofert

15:09, 2016-05-19

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku przy ul. Tuwima 37
ogłasza konkurs na świadczenia zdrowotne w zakresie:

wykonywania badań cytologicznych - 1 kontrakt

usług w ramach wieczornej, weekendowej i świątecznej opieki pielęgniarskiej w poradni
chirurgii urazowo-ortopedycznej - 7 kontraktów,

Aktualności

E-RECEPTA: Zamów receptę przez internet

11:19, 2016-05-19

515.1090.jpgSzanowni Pacjenci, dla Państwa wygody na naszej stronie internetowej uruchomiona została  możliwość zamawiania recept.

System dotyczy wyłącznie leków „stałych” tj. niezbędnych do kontynuacji leczenia, które zostały wcześniej przepisane przez lekarza na podstawie osobistego badania.

Po wypełnieniu formularza, który znajdue się w prawym menu, recepta gotowa będzie do odbioru w rejestracji wybranej przychodni już po 4 dniach roboczych.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z nowego rozwiązania : FORMULARZ E-RECEPTA

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW »
Elektroniczne zamówienie recepty Oceń nas Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych